Wyprzedzamy fakty

Nasz Instytut już w 2015 roku opracował nowatorskie metody oceny budynków.

Już w 2016 roku byliśmy prekursorem w klasyfikacji energetycznej budynków oraz ich ocenie ze względu na emisję zanieczyszczeń do powietrza, co stało przedmiotem regulacji prawnych dopiero w 2023 roku.

WIĘCEJ w .PDF

Nasze cechy

Oferujemy wiele korzyści naszym klientom i partnerom. Jeśli szukasz wysokiej jakości rozwiązań w zakresie zielonej energii, redukcji emisji zanieczyszczeń, współpraca z ICEB to klucz do sukcesu!

Indywidualne podejście
Stosujemy wyłącznie indywidualne podejście do każdego klienta i nigdy nie oferujemy Państwu pakietu standardowych rozwiązań dotyczących naszych usług.
Współpracownicy
Nasz przyjazny i profesjonalny zespół pracuje codziennie, aby opracować dla Państwa najlepsze rozwiązania w zakresie energetyki odnawialnej, od pomp ciepła, kogeneracji po złożone systemy multienergetyczne.
WIĘCEJ W .PDF

Nasza historia

Nasz start zainicjowany został potrzebami rynku w zakresie opracowania łatwo zrozumiałej oceny sposobów ogrzewania budynków ze względu na niską i ogólną emisję zanieczyszczeń do powietrza.

Zebraliśmy zespół oddanych i kompetentnych specjalistów

Zanim zaczęliśmy pracować jako instytut, nieustannie podnosiliśmy kwalifikacje oraz zebraliśmy wieloletnie doświadczenia, które zostały pozytywnie zweryfikowane w praktyce.

Pierwsze certyfikaty PreQurs dla Swiss Contribution

Pierwsze certyfikaty PreQurs redukcji zanieczyszczeń do powietrza oraz znaki jakości ciepła serii NO SMOG zostały wdrożone dla Swiss Contribution tj. Szwajcarsko-Polskiego Program Współpracy.

Zawarto systemową współpracę z IGCP

W ramach współpracy z Izbą Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie, trwał ciągły proces certyfikacji i promocji Ciepła Systemowego.

Rozpoczęcie prac nad tworzeniem systemów efektywnych energetycznie

Na potrzeby wielu ciepłowni, elektrociepłowni, przemysłu a także innych obiektów, rozpoczęto prace dotyczące opracowania kompleksowych i efektywnych systemów multienergtycznych.

Wygrano narodowy konkurs NCBR na realizację elektrociepłowni przyszłości

Nasz instytut zainicjował powstanie konsorcjum i jako jego udziałowiec wspiera obecnie cały zespół w zakresie naukowym i technicznym na rzecz realizacji projektu finansowanego ze środków NCBR.

Potrzebujesz konsultacji?

Skontaktuj się z nami, rozwiążemy Twój problem.